wtorek, 3 czerwca 2014

Podsumowanie Maja - 27:34:13 h

Zalety używania Endomondo regularnie przy każdej aktywności to  między innymi miesięczne podsumowanie wszystkich naszych  dokonań. Przy okazji wymusza to na nas presje żeby stawiać  sobie coraz większe cele co w rezlutacie wpłynie na nasze  statystki. Mnie osobiście to bardzo motywuje do pracy nad sylwetką. Kiedy już osiągnę jakiś wynik nie chce spaść poniżej w najbliższym czasie. I tak w sumie w czerwcu będę pilnować tego żeby osiągnąć 28 h  oraz przekroczyć 233.6 km.
 
 
Obok na wykresie macie aktywność tygodniową podzieloną na  dyscypliny sportowych:
=> zielone - bieganie
=> czerwone -rower
=> fioletowo - wędrowanie
=> łososiowe- spinning
=> niebieskie - pływanie
Tygodniowo średnio 5,42 h
Jeżeli chodzi o kondycje to na wykresie obok widać
ile kcal tygodniowo tracę. Oczywiście najbardziej efektywne w traceniu kalorii jest rower i wędrowanie po górach gdyż biegam jeszcze za krótkie dystanse żeby spalać dużo kcal. Dużo również dodajom zajęcia ze spiningu.
Różnica między majem i kwietniem jest kolosalna ponieważ Endomondo zaczęłam używać dopiero kiedy zaczęłam biegać . Czyli od świąt wielkanocnych. Zauważyłam, że święta wielkanocne są dla mnie dosyć przełomowym okresem w życiu. Rok temu właśnie w te święta przestałam jeść mięso. W te święta związałam się z bieganie. Strach myśleć co postanowię  w następne święta w 2015 roku.
 
A jaka jest wasza średnia tygodniowa aktywność ? Czy wprowadzacie wszystko do endomondo ?

 Uwolnij swoje endorfiny!     

5 komentarzy :

 1. Korzystam z endomondo, choć ostatnio trochę mnie zawiodła ta aplikacja. Wyobraź sobie tą "rozpacz" jak wiesz, że przebiegłaś ponad 15 km, w naprawdę dobrym tempie... zatrzymujesz się, a aplikacja wyłączona i zarejestrowała tylko pierwszy kilometr ;-) Nie wiem czym jest to spowodowane, ale kolejny raz zgubiło mi sygnał w trasie. Chyba za bardzo mi na tym zależy i sprzęt się buntuje ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ooo to jest rzeczywiście koszmar :( ja jeszcze nie miałam takiej sytuacji ale będe to miała na uwadze
   dobrze że zawsze można wprowadzić z buta :) no ale to nie to samo

   Usuń
 2. Mnie by też motywowało, bardzo fajnie mobilizuje. Dopiero zaczynam biegać i zobaczę po miesiącu jak mi pójdzie, to wtedy może zacznę używać. Na razie to idzie mi słabiutko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. też nie jem mięsa ale już od jakiś 12lat :D widać miesiąc był bardzo intensywny!! brawo :*

  OdpowiedzUsuń