piątek, 27 czerwca 2014

FIT MORE wraca odmieniona

Tak nadszedł czas powrotu. Dziś z radością założyłam buty do biegania  i po intensywnej rozgrzewce poszłam na bieżnię. Nic na siłę , powoli zrobiłam ok. 3,28 km. Niestety pogoda mi zbytnio nie sprzyjała w wielkim come backu. Słońce świeciło bardzo mocno, skutecznie mnie rozpraszając. Moje odczucia dotyczące biegania po chorobie ? Otóż biega się ciężko. Próbowałam przez cały dystans dociec co jest przyczyną . Nogi były wypoczęte jak nigdy. Nosiły mnie od pierwszych metrów . Zadyszyki nie było. Jednak całe ciało było osłabione. To z pewnością zasługa antybiotyku, który skutecznie osłabił mój organizm. Czułam w dosłownym tego znaczeniu "osłabienie" każdej części ciała. Dlatego zdecydowałam się na powolne odzyskiwanie sił po kuracji antybiotykowej. Przede wszystkim dużo witamin i zdrowej żywności !!!


Bieg po chorobie


 Z pewnością wpływ na coraz wolniejszy czas miało również bieganie pierwszego km w tempie średnio 7.00 min/km . Zdecydowanie za szybkie dla mnie. Fachowe złe rozłożenie sił. Pocieszam się że początki są ciężkie. Jutro wybieram się na wyprzedaże kolekcji sportowych. Może uda mi się kupić  jakieś ciekawe buciki. Mam zamiar również zbadać sobie stopę w sklepie dla biegaczy. Jestem ciekawa czy który typ budowy mi wyjdzie.
 
Podczas choroby nie pisałam ponieważ nie byłam nadzwyczaj aktywna jednak  zajęłam się tematem na który nigdy nie było czasu. Jak widzicie blog trochę zmienił design. Nie jest to jeszcze 100% moich marzeń jednak cały czas usprawniam swój warsztat. Jestem ciekawa waszych opinii jak również porad w zakresie zmiany szaty bloga. W szczególności mam problem z odnalezieniem rozmiarów loga z nagłówka w gąszczu języka html. Chciałabym zmniejszyć Logo niestety nie potrafię odszukać tej pozycji. Chętnie skorzystam z waszej pomocy !!!
 

5 komentarzy :

 1. Dobrze, że wróciłaś na bieżnię. Już myślałem, że się zniechęciłaś :) Opcje tytułu w blogerze: Szablon / Dostosuj / Zaawansowane / Tytuł bloga - tutaj zmieniasz i czcionkę i kolor i rozmiar.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne zmiany na blogu, wracaj powoli i się nie forsuj :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak chcialabys zmniejszyc logo? Samo zdjecie, calosc, napis...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. caly obrazek logo (zdjęcia + napis to jeden obraz tif)

   Usuń