środa, 3 września 2014

ZUMBA - Zumba Fitness World Party

Pogoda nie zachęca do wychodzenia na dwór. Jestem trochę rozczarowana ponieważ psuje mi to trochę aktywności,które uprawiałam do tej pory. Jeżeli jeszcze upuszczę zajęcia w fittnes clubie z powodu zwykłego lenistwa albo bo szkoda mi czasu ,zostaje mi naprawdę mało opcji.

Jednak człowiek chce coś porobić. W takich chwilach odpalam xboxa. Nie po to żeby siedzieć i grać. Włączyłam grę, którą ostatnio nabyłam - Zumba Fitness World Party. Dzięki czujnikowi ruchu, który jest częścią zestawu xbox mogę naprawdę odbyć w domu całą sesje treningową. Gra Zumba była ze mną zawsze (wcześniej z PSP3) . W grze mamy do wyboru co chcemy danego dnia robić. Moją ulubioną opcją są Zumba classes. Możemy dobrać czas trwania takich zajęć do czasu,którym dysponujemy. Mamy dostępne zajęcia 5 , 20 , 40 i 60min. Są one również podzielone na po szczególne poziomy trudności. Następnie możemy wziąć udział w zumba imprezie w dowolnym kraju wybieranym w menu. Grafika w tej edycji naprawdę robi wrażenie. Muzyka jest mixem muzyki pop i gorących latino rytmów.
Ja wykonałam 40 min trening zajęć o średnim poziomie trudności i muszę przyznać, że bardzo się zmęczyłam. Przetańczyłam ok. 18 piosenek z różnymi instruktorami. Gra cały czas monitoruje poziom odwzorowania ruchów pokazywanych przez instruktorów. Za bezbłędne powtarzanie otrzymujemy bonusy, więcej punktów i oczywiście więcej spalonych kalorii.  Poznałam wiele różnych stylów tańca. Podczas gdy za oknem była słota u mnie panowały gorące rytmy. POLECAM posiadaczką konsol do gier o zakup zumby. Może to być świetny dodatek do imprezy :)
 
Efekt końcowy 40 minutowego treningu

8 komentarzy :

 1. Jakby to nie zabrzmiało, to też śmigam w tą grę:) NIe tylko kondycja się poprawia, ale jakie ruchy można opanować:) Lubię :D

  OdpowiedzUsuń
 2. mam zumbe na PS i nie ogarniam hahahaha wiec lezy w "kącie" ;)))

  OdpowiedzUsuń
 3. hej, pozwoliłam sobie nominować Cię do zabawy "Top 3 aktywnego i zdrowego życia". zapraszam do podjęcia wyzwania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też ćwiczę zumbę, tylko że z filmikami z Yoytube, a nie z xboxem, bo tego wspaniałego urządzenia niestety nie mam :)
  P.S. Nominowałam Cię do naszej blogowej zabawy TOP 3 ZDROWEGO I AKTYWNEGO ŻYCIA. Po szczegóły wpadnij na mojego bloga: odmienicsiebie.blogspot.com :)) Mam nadzieję, że chętnie weźmiesz udział w zabawie :)

  OdpowiedzUsuń