środa, 10 września 2014

Ewa Chodakowska Perfect Body

W nowym shapie możecie kupić najnowszy trening Ewy Chodakowskiej po tytułem Perfect Body. Ponieważ kupuje regularnie ten magazyn to i tym razem powiększyłam swoją kolekcję treningów na DVD. Wczoraj postanowiłam spróbować.
 
Do treningu potrzebne będą hantle o ciężarze dostosowanym do twoich możliwości , mata do ćwiczeń. Początkujacym zalecam podobnie jak Ewa ćwiczyć bez obciążenia. Woda by się przydała ale wykonując trening nie będzie niestety na nią czasu. Moje mają 2 kg każdy.
Rozgrzewka jest mocna kondycyjnie. Robiąc ją zastanawiałam się co będzie dalej. Porządnie się już zmęczyłam. Trening standardowo podzielony jest na pięć rund. Każda runda to 3 ćwiczenia powtarzane przez 30s w trzech seriach. Tym razem trening jest mocno ukierunkowany na pośladki i uda. Znajdziemy tam przysiady z obciążeniem i wykroki z hantlami,martwy ciąg i inne klasyki. Trening utrzymany w dosyć szybkim tempie. Niektóre ćwiczenia są trudne. W czwartej serii są pompki które Ewa zaleca robić bez zgiętych kolan. Dla większości kobiet to nie realne. Ale można walczyć.
Zaskoczyła mnie konwencja tego treningu. Jest jak na Ewę dosyć dynamiczny i porządnie dał mi w kość. Dowodem na to są dzisiejsze zakwasy. Muszę dodać, że po wcześniejszych treningach z Ewą nie miałam zakwasów.

Ogólnie polecam bo na pewno działa. Myślę że przy odpowiedniej regularności można zdziałać cuda. Jednak trzeba mieć trochę samozaparcia :)

Jeżeli chodzi o grę to przez moje wczorajsze łakomstwo straciłam 7 punktów na słodyczach.
Ale dalej blisko 50pkt.

 No i wczorajszy jadłospis
07:00 Śniadanko jak w poniedziałek
Kanapeczki bo zaspałam!!!
 
10:00 Jogurt
Jogurt z jagodami , orzechami i jagodami goi
 
 12:00 Lunch
Morszczuk pieczony w musztardzie
Kasza jęczmienna 50 g
Warzywa na parze
 
15:00
Jabłko
 
17:00 Przed treningiem
Kanapka z awokado i serem  i jajko na miękko

 
20:00 Kolacja
Sałatka z awokado i oleju lnianego 
Oemga 3 BOMBA  
garść szpinaku, garść rukoli, 70 g awokado
40 g mozarlla light , 3 pomidorki koktajlowe
łyżeczka pestek dyni
sos: pieprz, Olej lniany, Sok z limonki, trochę musztardy
 

2 komentarze :

  1. Jakoś nie mogę przekonać się do Shape'a jako gazety. W ogóle nie podoba mi się jako gazeta, a kupuję tylko dla treningów ( swoją drogą tego akurat nie kupiłam :D ) A kanapki z awokado to moje ostatnie odkrycie, mniaaaaam :)

    OdpowiedzUsuń