środa, 1 października 2014

Podusmowanie Wrzesień

Nadszedł czas podsumowań. Miesiąc wrzesień pokazuje że skończył się sezon wakacyjny. Nie ma już tyle wycieczek rowerowych i górskich. Tym samym straciłam na kilometrach i czasie treningów.


Wygląda na to że muszę lekko zmodifikować cel na okres jesienno-zimowy.  Jednak w tym miesiącu udało mi się zacząć na nowo regularnie uprawiać jogę , którą zaniedbałam w poprzednim sezonie. W październiku mam zamiar ćwiczyć tyle samo co we wrześniu a może i trochę więcej. Nietety tydzień delegacji odbył się zupełnie bez sportu.

Ilość kalorii

Ilość Treningów

Czas Treningów

Postanowiłam również zwiększyć dystanse  w bieganiu. Kolejny miesiąc z rzędu jestem w granicy 35-40km co w sumie dało mi 189 km w pięć miesięcy. Uśredniając robię 3 treningi po 3 km w tygodniu. Zwiększe ten dystans do 3x3 km + jeden bieg 4km + jeden bieg 5 km osiągnę dwa razy większy kilometraż w tym samym czasie ;) przynajmniej taki plan
Tylko Bieganie w km

4 komentarze :

  1. Ja zawsze w okresie jesień-zima mam więcej zajęć (mimo, że już studia dawno za mną) i ciężej z treningami. Ale wychodzę z założenia, że lepsze cokolwiek niż nic;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też lubię planować, wręcz uwielbiam zacząć własnie od wyliczeń kalkulacji. Obawiam się, że czasami daje mi to większa satysfakcję niż późniejsze treningi :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja od poniedziałku, jak zaczęłam studia, nie mam na nic czasu.. wracam wieczorem i nawet mi nie w głowie ćwiczenia.. Muszę się wreszcie spiąć i zmotywować, a u Ciebie naprawdę było pięknie :) Trzymam kciuki za dalsze plany :)

    OdpowiedzUsuń